KLIMATYZACJA 

Klimatyzacja dla domu i biura

Klimatyzacja w domach i mieszkaniach pozwala nam utrzymać komfortowe warunki w jakich przebywają mieszkańcy. Dodatkowo poprzez zastosowanie filtrów możemy usuwać z powietrza wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia (kurz, roztocza, itp.) co jest dość istotnym elementem dla alergików. Nowoczesny wygląd klimatyzatorów dostępnych na naszym rynku oraz zastosowanie wysokiej jakości podzespołów powoduję, że urządzenia klimatyzacyjne są ciekawym i estetycznym elementem dekoracyjnym pomieszczeń.

Systemy klimatyzacji umożliwiają dogrzewanie pomieszczeń w okresach przejściowych (wiosna , jesień).

Prawidłowo dobrana klimatyzacja w biurze, sklepie czy gabinecie zapewnia osobą przebywających w nich bardzo komfortowe warunki pracy, co w znacznym stopniu poprawia efektywność jak i zwiększa wydajność w ich działaniu. Nasze produkty przeznaczone są do różnych pomieszczeń biurowych, gabinetów, sal konferencyjnych, działów obsługi klienta, sklepów, serwerowni, laboratoriów oraz pomieszczeń technicznych. Szeroka gama urządzeń klimatyzacyjnych umożliwia Nam dopasowanie się do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz oferty na urządzenia klimatyzacyjne dla Państwa.

Serwis klimatyzacji

Urządzenia klimatyzacyjne muszą przechodzić przeglądy okresowe w celu zapewnienia ciągłości gwarancji oraz umożliwienie im prawidłowych warunków do pracę.

W zależności od zastosowania klimatyzatora zaleca się aby przeprowadzić przegląd w domch mieszkaniach – minimum jeden przegląd w roku natomiast biura oraz lokale użytkowe minimum 2-3 razy w roku

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem w celu umówienia się na przegląd, konserwacje klimatyzacji.